• Holika Holika Magic Tool Jelly Cleansing Puff – Konjac veido valymo kempinėlė
  • Holika Holika Magic Tool Jelly Cleansing Puff – Konjac veido valymo kempinėlė
  • Holika Holika Magic Tool Jelly Cleansing Puff – Konjac veido valymo kempinėlė
Akcija - 20%

Prekės kodas: 16525

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: Holika Holika

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €0.79

Holika Holika Gonyak Cleansing Puff – veido valymo kempinėlė, 1 vnt. Natūrali kempinėlė, pagaminta iš Konjac augalo šaknies. Ji švelniai, tačiau giliai valo veido odą, padeda pašalinti inkštirus juodomis galvutėmis, stimuliuoja odos kraujotaką ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Užtenka tik suvilgyti kempinėlę šiltame vandenyje ir galite naudoti. Paprasta, veiksminga, giliai valo ir natūralu! Tinka net itin jautriai odai.

€3.16 €3.95

Natūrali kempinėlė, pagaminta iš Konjac augalo šaknies. Ji švelniai, tačiau giliai valo veido odą, padeda pašalinti inkštirus juodomis galvutėmis, stimuliuoja odos kraujotaką ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Užtenka tik suvilgyti kempinėlę šiltame vandenyje ir galite naudoti. Paprasta, veiksminga, giliai valo ir natūralu! Tinka net itin jautriai odai.

Naudojimo būdas: Galima naudoti tiek su veido valymo priemonėmis, tiek suvilgius paprastu vandeniu. Rekomenduojama kempinėlę keisti kas 2-3 mėn.

 

 
Švelni, minkšta, labai maloni veidui kempinėlė. Ir prausiklio ant jos labai mažai reikia, uždedu mažą žirnio dydžio, o užtenka ir veidui, ir kaklui, ir krūtinei. Ir kaina čia gera, kiek žiūrėjau, kitur brangiau.
Šiaip nesu visokių kempinėlių mėgėja,bet prisiskaičiusi internete gerų atsiliepimų apie šį puffą,nusprendžiau išbandyti. Ir kaina čia žemesnė,nei kitur (gal nuo gamintojo priklauso,nežinau). Pirmiausiai patiko ,kad gamintojas pasirūpino,kad kempinė būtų iš karto paruošta naudojimui,t.y, įdėta į spec.pakuotę,kurioje ji išlieka drėgna. Kempinę užtenka tik sušlapinti ir galima naudoti. Pilnai išdžiuvusi ji turėtų tapti kieta.Pirmą kartą nuplovus veidą tikrai sakiau VAU. Netikėjau,kad galima pamatyti tiek pašalintų inkštirų išsiplovus veidą kempinėle. Sekančius plovimus tokio efekto gal ir nėra(bent jau man, o inkštirai pas mane pagrinde apsigyvenę nosies srytyje :)),bet kad veidas tampa švaresnis tai faktas. Kol kas naudoju vieną,vėliau bandysiu su veido prausikliu. Gal su juo efektas bus dar geresnis. Taigi drąsiai rekomenduoju toms ,kurios netingi ryte ir vakare skirti šiek tiek daugiau nei įprastai laiko veido priežiūrai.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink