Prekių pristatymas

DĖMESIO!!! Pristatymas karantino metu!

Pristatymas karantino metu vykdomas tik Lietuvos paštu ir Omniva paštomatais.

Drastiškai padidėjus siuntų skaičiui, kai kurie OMNIVA paštomatai yra pilnai užimti. Dėl šios priežasties kitos dienos pristatymas tampa labai sudėtingas – numatome galimą siuntų vėlavimą iki 5 darbo dienų. Rekomenduojame nesirinkti paštomatų, prie kurių yra nurodyta, kad jie jau yra perpildyti. 

Siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, gali būti automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą OMNIVA paštomatą be išankstinio perspėjimo.

Šiuo sunkiu visiems metu labai labai norime visų savo klientų paprašyti solidarizuotis ir atsiimti siuntas iš paštomato kaip įmanoma greičiau. Būkite pilietiški ir supratingi šioje mums visiems neeilinėje situacijoje. Ačiū!!! :)

___________

Atsiimsiu pats!

Prekių atsiėmimo punktas yra įsikūręs Vilniuje, Viršuliškėse (prie pat spaudos rūmų), tad jeigu patogu, prekes galite atsiimti patys prieš tai iš anksto suderinus telefonu +37068979482 arba parašę mums el. paštu: info@mrwoo.lt Atvykus pas mus, atsiskaityti galima tik grynais. 

 

Pristatymas Lietuvos paštu!

Prekių pristatymas registruotu paštu. Prekės pristatomos per 1-2 d.d. Pristatymo kaina 1.85 Eur. Nemokamai perkant už 39 eurus ir daugiau. Lietuvos paštu užsakymus siunčiame registruotomis siuntomis, pašto kurjeris siuntą pristato į namus, jeigu namuose nieko neranda, pašto dėžutėje palieką pranešimą, tuomet siuntą galite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. 

 

Pristatymas į Omniva paštomatus!

Prekių pristatymas į Omniva paštomatus. Prekės pristatomos per 1-2  d.d. Pristatymo kaina 1.85 Eur. Nemokamai perkant už 39 eurus ir daugiau. Atsiimti siuntą galima per 7 kalendorines dienas Jums patogiu metu.

Pristatymas Omniva kurjeriu!

Prekių pristatymas į namus ar biurą Omniva kurjeriu. Prekės pristatomos per 1-2  d.d. Kurjeris prekes pristato nuo 8 - 17 val. Atsiskaitymas kurjeriui galimas tik grynais pinigais, turėkite tikslią sumą. Pristatymo kaina 2.95 Eur. Nemokamai perkant už 49 eurus ir daugiau. 

 
Nemokamas pristatymas!
 
Nemokamas pristatymas paštu ar į pasirinktą Omniva paštomatą perkant už 39 eurus ir daugiau.
Nemokamas pristatymas kurjeriu perkant už 49 eurus ir daugiau.
 
 

Atlikau užsakymą, bet neapmokėjau. Hm?

Gautas, tačiau neapmokėtas užsakymas rezervuojamas dvejoms paroms. Po dviejų parų, negavus apmokėjimo, užsakymas atšaukiamas. 

 

Gyvenu ne Lietuvoje.

Prekes siunčiame ir į kitas šalis. Dėl užsakymo rašykite mums el. paštu: info@mrwoo.lt

 

Rašyk
Skambink