Prekių pristatymas

Atsiimsiu pats!

Prekių atsiėmimo punktas yra įsikūręs Vilniuje, Viršuliškėse (prie pat spaudos rūmų), tad jeigu patogu, prekes galite atsiimti patys prieš tai iš anksto suderinus telefonu +37068979482 arba parašę mums el. paštu: info@mrwoo.lt Atvykus pas mus atsiskaityti galima tik grynais. 

 

Pristatymas Lietuvos paštu!

Prekių pristatymas registruotu paštu. Prekės pristatomos per 1-2 d.d., nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Pristatymo kaina 1.85 Eur. Nemokamai perkant už 39 eurus ir daugiau. Lietuvos paštu užsakymus siunčiame registruotomis siuntomis, pašto kurjeris siuntą pristato į namus, jeigu namuose nieko neranda, pašto dėžutėje palieką pranešimą, tuomet siuntą galite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. 

 

Pristatymas į Lpexpress paštomatus!

Prekių pristatymas į LPEXPRESS paštomatus. Prekės pristatomos per 1-2  d.d., nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Pristatymo kaina 2 Eur. Nemokamai perkant už 39 eurus ir daugiau. Atsiimti siuntą galima per 7 kalendorines dienas Jums patogiu metu. ŠIUO METU GALIMAS SIUNTŲ VĖLAVIMAS IKI 3 D.D. Jeigu LPEXPRESS kurjeris mato, kad pristatymas į Jūsų pageidautą paštomatą gali ilgiau užtrukti, siunta gali būti patalpinta į kitą šalia esantį paštomatą be išankstinio perspėjimo.

 

Pristatymas į Omniva paštomatus!

Prekių pristatymas į Omniva paštomatus. Prekės pristatomos per 1-2  d.d., nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Pristatymo kaina 1.85 Eur. Nemokamai perkant už 39 eurus ir daugiau. Atsiimti siuntą galima per 7 kalendorines dienas Jums patogiu metu. ŠIUO METU GALIMAS SIUNTŲ VĖLAVIMAS IKI 3 D.D. Jeigu Omnivos kurjeris mato, kad pristatymas į Jūsų pageidautą paštomatą gali ilgiau užtrukti, siunta gali būti patalpinta į kitą šalia esantį paštomatą be išankstinio perspėjimo.

 

Pristatymas Omniva kurjeriu!

Prekių pristatymas į namus ar biurą Omniva kurjeriu. Prekės pristatomos per 1-2  d.d., nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Kurjeris prekes pristato nuo 8 iki 17 val. Atsiskaitymas kurjeriui galimas tik grynais pinigais, turėkite tikslią sumą. Pristatymo kaina 2.95 Eur. Nemokamai perkant už 49 eurus ir daugiau. 

 
Nemokamas pristatymas!
 
Nemokamas pristatymas paštu ar į pasirinktą Omniva paštomatą perkant už 39 eurus ir daugiau.
Nemokamas pristatymas kurjeriu perkant už 49 eurus ir daugiau.
 
 

Atlikau užsakymą, bet neapmokėjau. Hm?

Gautas, tačiau neapmokėtas užsakymas rezervuojamas dvejoms paroms. Po dviejų parų, negavus apmokėjimo, užsakymas atšaukiamas. 

 

Gyvenu ne Lietuvoje.

Prekes siunčiame ir į kitas šalis. Dėl užsakymo rašykite mums el. paštu: info@mrwoo.lt

 

Rašyk
Skambink