Hidrogelinės veido kaukės

TonyMoly Intense Care Gold 24K Snail Hydro-Gel Mask – veido kaukė. 25 g.
Privalumai: Kovoja su odos senėjimu. Maitina. Drėkina. Grąžina gyvybingumą. Stangrina. Stiprina natūralų apsauginį barjerą.
Naudojimo būdas: veido kaukę išimkite iš pakuotės ir uždėkite ant švaraus veido. Ramiai pabūkite 20-30 min. Nuimkite veido kaukę ir švelniai, pirštų galiukais patapšnokite veido odą, kad esencijos likučiai pilnai susigertų. 
Ant šio produto yra nurodyta pagaminimo data 제조

 

 

 

€7.95
TonyMoly My Little Pet Eye Patch – hidrogelinė paakių kaukė. 3g.
Privalumai: Šviesina. Skaistina. Energizuoja. Drėkina.
Naudojimo būdas: 1. Kaukės lapelius išimkite iš pakuotės ir uždėkite, glotnia puse į apačią, ant paakių odos. 2. Atsipalaiduokite ir ramiai pabūkite 30 min. 3. Nuimkite kaukės lapelius ir švelniai, pirštų galiukais patapšnokite odą, kad kaukės esencijos likučiai pilnai įsigertų

 

€3.55
TonyMoly My Little Pet Wrinkle Line Patch – hidrogeliniai kaukės lapeliai. 5g. 
Efektas: Mažina „šypsenos“ raukšlės gylį. Stangrina odą. Patempia. Drėkina.
Naudojimo būdas: 1. Kaukės lapelius išimkite iš pakuotės ir uždėkite, glotnia puse į apačią, ant "šypsenos" raukšlės. 2. Atsipalaiduokite ir ramiai pabūkite 30 min. 3. Nuimkite kaukės lapelius ir švelniai, pirštų galiukais patapšnokite odą, kad kaukės esencijos likučiai pilnai įsigertų.

 

 

 

€2.49 €3.55
Whamisa Organic Seeds & Rice Fermented Hydrogel Mask with lactobacillus – veido kaukė. 33 g.
95% organinių ingredientų.
Efektas: Stangrina. Kovoja su raukšlėmis. Ramina. Drėkina.
Naudojimo būdas: prieš naudojimą veidą švariai nuvalykite ir sudrėkinkite toniku. Kaukė susideda iš dviejų dalių, iš pradžių uždėkite apatinę kaukės dalį, tada viršutinę. Palaikykite 20-30 min. Nuimkite veido kaukę ir švelniai patapšnokite veidą, kad kaukės serumas pilnai susigertų. 

 

€7.45
Whamisa Organic Fruits & Tomato Fermented Hydrogel Mask with lactobacillus – veido kaukė. 33 g.
95% organinių ingredientų.
Efektas: Stangrina. Atgaivina. Tonizuoja. Drėkina.
Naudojimo būdas: prieš naudojimą veidą švariai nuvalykite ir sudrėkinkite toniku. Kaukė susideda iš dviejų dalių, iš pradžių uždėkite apatinę kaukės dalį, tada viršutinę. Palaikykite 20-30 min. Nuimkite veido kaukę ir švelniai patapšnokite veidą, kad kaukės serumas pilnai susigertų. 

 

€7.45
Whamisa Organic Flowers & Aloe Vera Fermented Hydrogel Mask with lactobacillus – veido kaukė. 33 g.
95% organinių ingredientų.
Efektas: Stangrina. Šviesina. Drėkina. Ramina.
Naudojimo būdas: prieš naudojimą veidą švariai nuvalykite ir sudrėkinkite toniku. Kaukė susideda iš dviejų dalių, iš pradžių uždėkite apatinę kaukės dalį, tada viršutinę. Palaikykite 20-30 min. Nuimkite veido kaukę ir švelniai patapšnokite veidą, kad kaukės serumas pilnai susigertų. 

 

€7.45
TonyMoly Intense Care Snail Hydro-Gel Mask – hidrogelinė veido kaukė. 25 g.
Efektas: Regeneruoja. Grąžina gyvybinguma. Giliai drėkina. Maitina. Šviesina.
Naudojimo būdas: Naudokite ant švaraus, toniku nuvalyto veido. Uždėkite kaukę ant veido ir ramiai palaikykite 20-30 min. Švelniai pamasažuokite veidą, kad kaukės likučiai pilnai susigertų. 
Ant šio produto yra nurodyta pagaminimo data 제조

 

 

 

€6.95

Prime Youth E.G.F Eye Patch - hidrogelinės kaukės lapeliai skirti paakių zonai, 2*25 ml. Efektas: Stimuliuoja ląstelių regeneraciją. Kovoja su raukšlėmis. Drėkina. Šviesina. Naudojimo būdas: 1. Naudoti ant švarios, toniku nuvalytos paakių odos. 2. Kaukės lapelius uždėti paakių zonoje. 3. Palaikyti 20-30 min., nuėmus švelniai patapšnoti pirštų galiukais, kad kaukės likučiai pilnai susiger 

 

€3.95
TonyMoly Kiss Kiss Lovely Lip Patch – kaukė lūpoms. 10 g.
Efektas: Drėkina. Maitina. Glotnina.
Naudojimo būdas: Naudokite ant švarių lūpų. Kaukę laikykite 15-20 min., nuimkite ir švelniai pamasažuokite lūpas, kad kaukės likučiai pilnai susigertų

 

€3.95

Prime Youth Black Sea-Cucumber Mask Sheet – veido kaukė. 25 g. Privalumai: Kovoja su senėjimu. Šviesina. Glotnina. Drėkina. Naudojimo būdas: 1. Naudoti ant švaraus veido. 2. Išimkite kaukę iš pakuotės, abi kaukės dalis uždėkite ant veido, nepaliekant tarpo (žr. ant įpakavimo) 3. Palaikius  20-30 min. nuimti 3. Švelniai pamasažuokite veidą, kad kaukės likučiai pilnai įsigertų. Tai papildomas odos priežiūros žingsnis. Po veido kaukės turėtų sekti esencija, serumas, akių kremas, drėkiklis, naktinis kremas.

 

€5.95

Holika Holika Prime Youth Placenta Eye Patch – hidrogelinės kaukės lapeliai skirti paakių zonai. 2*4,5g. Privalumai: Mažina raukšles. Mažina paburkimą. Šviesina patamsėjusius paakius. Grąžina jaunystę. Naudojimo būdas: 1. Naudoti ant švarios, toniku nuvalytos paakių odos. 2. Kaukės lapelius uždėti paakių zonoje. 3. Palaikyti 20-30 min., nuėmus švelniai patapšnoti pirštų galiukais, kad kaukės likučiai pilnai susigertų.

€3.95
Holika Holika Prime Youth Black Snail Repair Hydro-Gel Mask – odą šviesinanti bei stangrinanti hidrogelinė veido kaukė. 25 gr. 
Privalumai: Drėkina. Kovoja su senėjimu. Šviesina. Glotnina.
Naudojimo būdas: 1. Naudokite ant švaraus veido. 2. Ramiai pabūkite su veido kauke 30 min. ir nuimkite 3. Pamasažuokite veido odą, kad kaukės likučiai pilnai įsigertų. 

 

 

 

€5.95
Rašyk
Skambink