Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos

Šios privatumo sąlygos (toliau - Sąlygos) nustato pagrindinius principus bei tvarką, kuria remiantis elektroninė parduotuvė mrwoo.lt, esanti interneto adresu http://www.mrwoo.lt (toliau  mrwoo.lt), tvarkomi mrwoo.lt lankytojų (fizinių/juridinių asmenų) (toliau vadinama - Jūs) asmens duomenys. Elektroninėje prduotuvėje mrwoo.lt Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis šių Sąlygų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

2. Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno asmens, kuris apsilanko elektroninėje parduotuvėje mrwoo.lt ir naudojasi prekių įsigijimo paslaugomis per elektronine parduotuvę mrwoo.lt, konstitucinę teisę į privatumą. Mes galime rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pvz. vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą Jūsų interneto elektroninėje parduotuvėje mrwoo.lt tinklapyje registracijos formoje nurodytą informaciją) tam, kad:

   1.1 apdorotume Jūsų pateiktas informacijos paieškos užklausas interneto tinklalapyje mrwoo.lt, prekių ir (arba) paslaugų (toliau kartu - paslaugų) užsakymus;

   1.2 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;

   1.3 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

   1.4 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu, vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

   1.5 kitu apibrėžtu tikslu, įskaitant Jūsų asmens duomenų tvarkymą rinkodaros tikslais, mes tvarkome tik gavusi atskirą išankstinį Jūsų sutikimą.

3. Ne asmeninių duomenų tvarkymas

Ne asmeniniai Jūsų duomenys, t.y. duomenys, susiję su Jūsų elektronineje parduotuveje įsigytomis prekėmis mrwoo.lt ir (arba) pasinaudojus mrwoo.lt, užsakomomis paslaugomis, gali būti anonimiškai tvarkomi statistikos tikslais, atliekant statistinius tyrimus. Bet kuriuo atveju, toks duomenų tvarkymas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Mes pasiliekame teisę atskirais atvejais anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims.

4. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

  4.1   Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik 2 punkto tikslams pasiekti.

  4.2  Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. 

5. Slapukai (angl. cookies)

Mes pasiliekame teisę įrašyti informaciją (paprastai žinomą "cookies" pavadinimu) į Jūsų kompiuterį, kai Jūs lankotės interneto tinklalapyje . Ši informacija Jums palengvina naudojimąsi mrwoo.lt bei užtikrina, kad kiekvienąkart juose lankantis, Jums nereikėtų į mrwoo.lt iš naujo įvedinėti savo duomenų. Jūs galite šią informaciją ištrinti iš savo kompiuterio ar ją užblokuoti, pakeisdami savo kompiuteryje esančios interneto naršyklės nustatymus.

6. Asmens duomenų pateikimas ir atnaujinimas

Tam, kad mes galėtume efektyviai ir tiksliai vykdyti Jūsų užklausas, paslaugų užsakymus interneto tinklalapyje mrwoo.lt, mes turime gauti iš Jūsų kuo tikslesnius duomenis. Todėl Jūs elekroninės parduotuvės mrwoo.lt pateiktose registracijos formose turite nurodyti apie save tikslius duomenis arba, jiems pasikeitus, juos nedelsiant atnaujinti.

7. Internetinė parduotuvė ir prekių pristatymas

Įsigyjant prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje mrwoo.lt, sutarties vykdymo pagrindu, mes surenkame ir tvarkome Jūsų pirkimo duomenis (vardas, pavardė, elektroninis paštas, telefono numeris, gyvenvietė, gatvė, namo/buto numeris, pašto kodas, apmokėjimo duomenys (bankas, banko sąskaita)) ir su pristatymu susijusius duomenis (pageidaujamas pristatymo laikas, kita kurjeriui aktuali informacija, Omniva paštomatas ar Lietuvos paštas, kuriame pageidaujate atsiimti prekes), kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą ir pristatyti prekes. Jums nepateikus šių duomenų, mes negalėsime įvykdyti Jūsų užsakymo ir pristatyti prekių.

8. Trečiųjų šalių tinklalapiai

Mes neatsakome už Jūsų asmens duomenų tvarkymą per tretiesiems asmenims priklausančius interneto tinklalapius. Mes neatsakome už trečiųjų šalių tinklalapių privatumo Sąlygas bei veiklą net ir tais atvejais, kai į juos Jūs patenkate per interneto tinklalapyje mrwoo.lt esančias nuorodas.

Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvieno ne mums priklausančio aplankyto tinklalapio privatumo Sąlygomis atskirai.

9. Asmens duomenų saugumas 

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu, jūsų duomenis saugosime maksimaliai 2 metus. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti. 

10. Pranešimai

Jei turite pageidavimų ar pretenzijų, susijusių su mrwoo.lt, informuokite apie tai mrwoo.lt komandą.

11. Sutikimas

PATEIKDAMI SAVO ASMENS DUOMENIS Į TINKALAPĮ, JŪS SUTINKATE, KAD ŠIE DUOMENYS BŪTŲ TVARKOMI INTERNETO TINKLALAPYJE MRWOO.LT KAIP IŠDĖSTYTA ŠIOSE SĄLYGOSE.

12. Autorinės teisės

Draudžiama be mrwoo.lt leidimo naudoti ir platinti interneto tinklalapyje www.mrwoo.lt  esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.

Pateikiamos informacijos autorinės teisės priklauso atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Teisės į informaciją, prie kurios nėra nuorodos į trečiųjų šalių autorines teises, priklauso mrwoo.lt

13. Sąlygų keitimas

Mes turime teisę iš dalies arba pilnai keisti šias Sąlygas pranešdami apie tai Jums interneto tinklalapyje mrwoo.lt ir (arba) Jūsų nurodytu elektroniniu pašto adresu. Jei Jūs naudositės interneto tinklalapiu mrwoo.lt po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.

14. Baigiamosios nuostatos

Šioms Sąlygoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu. Susitarimo nepasiekus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka Lietuvos Respublikos teisme.

Rašyk
Skambink