• CosRX AC Collection Acne Patch – spuogų pleistrai

Prekės kodas: CSRX0032

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: CosRX

CosRX AC Collection Acne Patch – spuogų pleistrai. 26 vnt. (9*13 mm. - 9 vnt., 11*16 mm. - 9vnt., 15*23 mm. - 8 vnt.)
Privalumai: Intensyviai ir greitai gydo spuogus. Ramina. Atkuria sveiką odą. Slopina raudonį. Saugo nuo infekcijos plitimo.Veikia greita. Apsaugo nuo randelių susidarymo. Tinka tiek krūtinės, tiek nugaros odos spuogams gydyti.
Naudojimo būdas: naudokite ant švarios ir sausos odos, prieš veido toniką. Ant spuogelio ar pažeistos odos vietos užklijuokite pleistriuką ir tęskite odos priežiūros rutiną. Po 8-10 val. pleistriukas taps baltas, tuomet jį reikia nuimti arba pakeisti nauju pleistru.

 

€6.55

Metų metus kompanija CosRX bandė, eksperimentavo, kūrė ir galų gale sukūrė unikalų azijinių centelių kompleksą, kurį pavadino CentellAC-RX. Šio komplekso efektyvumas buvo ištobulintas iki maksimumo. Pleistrai pagaminti iš hidrokoloidinės medžiagos ir papildyti šiuo kompleksu ne tik gydo aknę, bet ir atkuria aknės jau padarytą žalą, skatina spuogų susitraukimą, uždegimų gijimą, kontroliuoja sebumo išsiskyrimą, subalansuoja odos pH lygį. Laiku uždėjus pleistrą ant spuogelio jis apsaugos odą nuo randų susidarymo. Pleistrai yra trijų skirtingų ovalų dydžių, todėl tinka gydyti tiek itin mažyčius spuogelius, tiek cistinę aknę. Kraštai itin lankstūs ir lipnūs, todėl tinka klijuoti ant žandikaulio ar plaukų linijos. Pleistrai pagaminti iš hidrokoloidinės medžiagos, naudojamos medicininių tvarsčių gamyboje, puikiai sugeria nešvarumus, sebumą, drėgmę ir naikina bakterijas, tokiu būdu užkirsdami kelią tolesniam infekcijos plitimui.

Sudėtis: Carboxymethylcellulose sodium, Polyisobutene, Rosin, Polybutene, Mineral oil, Centella Asiatica Extract, Polyuethane film

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink