• Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cleansing Bar – šveičiamasis valomasis muilas

Prekės kodas: 886589201

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Some By Mi

Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cleansing Bar – valomasis veido muilas, 106 g.
Privalumas: Šveičia. Gydo. Drėkina. Išvalo poras. Šviesina.
Naudojimo būdas: Sudrėkinkite muilą rankomis ir patrinkite, kad susidarytų putos. Susidariusiomis putomis pamasažuokite veido odą, palikite muilo putas ant odos 10 s., tuomet dar kartą pamasažuokite veido odą ir nuplaukite likučius vandeniu.
Rekomenduojame: šerpetojančiai, inkštirų, spuogų kankinamai, su išsiplėtusiomis poromis, visų tipų odai. Šį muilą galima naudoti suskeldėjusiems kulnams bei spuoguota nugaros odai gydyti.
 
€13.95

Veido muilas, kuris rodos niekada nesibaigiančias Jūsų odos problemas, išspręs per 30 dienų! Muilas praturtintas AHA, BHA, PHA, niacinamidu, 10000ppm arbatmedžio aliejumi ir azijinių centelių ekstraktais - tikrais odos priežiūros herojais. AHA, PHA pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus esančius odos paviršiuje, kol BHA pašalina nešvarumus esančius giliai porose, valo inkštirus, skatina spuogų gijimą. Kruopščiai atrinkti augaliniai aliejai ir ekstraktai skatina gijimą, ramina ir drėkina. Naudojant šį muilą odą tampa švari, glotni ir švytinti.

Sudėtis: 

 

 
Savybės
Linija Miracle
Odos tipas Visiems odos tipams; Sausa; Jautri; Normali; Mišri; Problematiška; Riebi; Brandi
Itin švelnios putos puikiai valo odą, lieka malonus švarios odos pojūtis. Veido oda tampa sveikesnė, skaistesnė. Labai patiko, ačiū!
Labai skaniai kvepia! Galvojau, kad sausins odą, bet kad jau stebuklingas vis tiek suteikiau sau šansą išbandyti, ir nustebino, kad odos nesausina, o nusiprausus lieka toks geras švaros jausmas.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink