• Holika Holika AC MILD Red Spot Patch – spuogų pleistriukai
  • Holika Holika AC MILD Red Spot Patch – spuogų pleistriukai
  • Holika Holika AC MILD Red Spot Patch – spuogų pleistriukai

Prekės kodas: 15658

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Holika Holika

Holika Holika AC MILD Red Spot Patch –  uždegimus slopinantys spuogų pleistriukai. 12 vnt. 
Privalumai: Ramina. Gydo. Apsaugo žaizdeles nuo nešvarumų. Permatomi. 12 vnt.
Naudojimo būdas: naudokite ant švarios ir sausos odos. Ant spuogelio ar pažeistos odos vietos užklijuokite pleistriuką ir palikite 8-12 valandų. Pleistriuką geriausia naudoti nakties metu, tačiau labai erzinantiems spuogams pleistriukas gali būti naudojamas ir dienos metu, tuomet jis tarnaus ir kaip pažeistos vietos apsauga nuo purvo ir bakterijų. Pleistriuką galite perkirpti į 2 ar 4 dalis, jeigu jis jums yra per didelis.

 

€5.95

Pleistriukai skatinantys aknės, smulkių žaizdelių ar spuogelių gijimą bei apsaugantys nuo nešvarumų. Pleistriukas su specialia esencija, kuri slopina odos susierzinimą, raudonį, gydo infekcijas ir veikia antibakteriškai. Esencijos raminamieji komponentai drėkina ir maitina, tačiau per daug nedžiovina odos. Naudokite tik ant naujai susiformavusių spuogų ar uždegiminių odos vietų.

Sudėtyje yra 12 skirtingo dydžio pleistriukų, 6 iš jų yra 10 mm. diametro, ir 6 – 13 mm. diametro.

Sudėtis: Acrylates Copolymer, Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Alcohol Denat., Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, PVP, Salicylic Acid, Butylene Glycol, Water/Aqua, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Phenoxyethanol, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Polysorbate 80, Water/Aqua, Butylene Glycol, Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Volcanic Ash, Phytosphingosine, Sodium Hyaluronate

 

 
Puikūs pleistriukai. Gerai prilimpa, beveik nepastebimi, todėl galima ir dieną nešioti. Padeda spuogams greičiau gyti.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink