• Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead Deep Cleansing Oil Balm – giliai poras valantis balzamas

Prekės kodas: 11713

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Holika Holika

Giliai poras valantis balzamas, tuo pačiu sugeriantis riebalų perteklių ant veido, šalinantis negyvas odos ląsteles ir tokiu būdu palengvinantis giliai esančių nešvarumu pašalinimą. Rožinis molis esantis sudėtyje, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą. Panaudojus oda tampa matinė, o alavijo ekstraktas ramina bei maitina. 25 g.

Naudojimo būdas: Naudoti ant švaraus veido. Balzamu padengti problemines vietas. Kelias minutes pamasažavus, palikti 5-10 min.  Likučius nuplauti šiltu vandeniu. Naudoti 1-2 kartus per savaitę.

 

 

€9.95

Pig Nose Clear Black Head linija – tai tikras išsigelbėjimas turinčioms probleminę odą su inkštirais. Visų šios serijos produktų pagrindas yra rožinis molis, apjungiantis raudonojo ir baltojo molio privalumus. Kaolinas, svarbiausias aktyvus produktų komponentas, pasižymi ne tik absorbuojančiu poveikiu, giliai įsiskverbdamas į poras ir pašalindamas užterštumus, bet ir antiseptiniu poveikiu. Jis, užkirsdamas kelią mikrobų atsiradimui, atitinkamai neleidžia atsirasti išbėrimams. Normalizuoja ląstelių apykaitos procesus ir skatina regeneraciją, malšina uždegimus. Be to, rožinis molis – tai minkštas komponentas, delikačiai besirūpinantis oda, todėl tiks net ir jautrios odos tipo savininkei. 

 

 

 

 
Užtenka patepti nedidelį kiekį, neerzina odos, bet gan sunkiai nusiplauna. Po naudojimo nerėtųsi gaivesnio efekto
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink