• Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead Peeling Massage Gel – poras valantis gelinis šveitiklis

Prekės kodas: 11712

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Holika Holika

Gelinis šveitiklis pašalina negyvas odos ląsteles, tuo pačiu minkštindamas odą, todėl po šio šveitiklio daug lengviau pasišalina inkštirai ir spuogeliai. Veiklioji medžiaga alyvuogių aliejus bei alavijo sultys, kurios ramina odą. 30 ml. 

Naudojimo būdas: Naudoti ant švaraus veido. Geliu padengti problemines vietas. Palikti 5-8 min. , prieš nuplaunant pamasažuoti. Likučius nuplauti šiltu vandeniu. Naudoti 1-2 kartus per savaitę.

€9.95

Pig Nose Clear Black Head linija – tai tikras išsigelbėjimas turinčioms probleminę odą su inkštirais. Visų šios serijos produktų pagrindas yra rožinis molis, apjungiantis raudonojo ir baltojo molio privalumus. Kaolinas, svarbiausias aktyvus produktų komponentas, pasižymi ne tik absorbuojančiu poveikiu, giliai įsiskverbdamas į poras ir pašalindamas užterštumus, bet ir antiseptiniu poveikiu. Jis, užkirsdamas kelią mikrobų atsiradimui, atitinkamai neleidžia atsirasti išbėrimams. Normalizuoja ląstelių apykaitos procesus ir skatina regeneraciją, malšina uždegimus. Be to, rožinis molis – tai minkštas komponentas, delikačiai besirūpinantis oda, todėl tiks net ir jautrios odos tipo savininkei. 

 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink