• Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead Steam Starter – poras atveriantis gelis

Prekės kodas: 11711

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: Holika Holika

Pig-Nose Clear Black Head Steam Starterporas atveriantis gelis, kurį būtina naudoti patį pirmą iš visos šios serijos produktų. Šis gelis padeda atverti poras, dėl ko jas tampa legviau valyti kitais šios serijos produktais. Be rožinio molio šio produkto sudėtyje taip pat yra alavijo sulčių, kurio pasižymi uždegimą raminamomis bei poras sutraukiančiomis savybėmis. Sudėtyje taip pat yra citrinų ekstrakto, kuris turi balinančių savybių, todėl likę inkštirai tampa mažiau pastebimi. 30 ml.

Naudojimo būdas: Naudoti ant švaraus veido. Geliu padengti problemines vietas ir pamasažuoti 3 min. Likučius nuplauti šiltu vandeniu.

Pig Nose Clear Black Head linija – tai tikras išsigelbėjimas turinčioms probleminę odą su inkštirais. Visų šios serijos produktų pagrindas yra rožinis molis, apjungiantis raudonojo ir baltojo molio privalumus. Kaolinas, svarbiausias aktyvus produktų komponentas, pasižymi ne tik absorbuojančiu poveikiu, giliai įsiskverbdamas į poras ir pašalindamas užterštumus, bet ir antiseptiniu poveikiu. Jis, užkirsdamas kelią mikrobų atsiradimui, atitinkamai neleidžia atsirasti išbėrimams. Normalizuoja ląstelių apykaitos procesus ir skatina regeneraciją, malšina uždegimus. Be to, rožinis molis – tai minkštas komponentas, delikačiai besirūpinantis oda, todėl tiks net ir jautrios odos tipo savininkei. 

 

 
Malonaus citrusų kvapo, lengvos tekstūros. Man patiko
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink